T.J. Sokol Praha Královské Vinohrady

Čas cvičení: úterý 20:00–21:30
Vedoucí:RNDr. Leonard Jagelka
Kontakt:

RNDr. Leonard Jagelka, Táboritska 26, 13000 Praha 3, Tel. 223 007 666, mobil 777 566 587,                         E-mail: leyog@volny.cz

Cvičitelé:
RNDr. Leonard Jagelka, Mgr. Soňa Havlová, Mgr. Jaroslava Kudrovská, Ing. Magdaléna Salačová, Jana Zierisová  (cvičitelé I., II. a III. třídy)

Popis

Chcete cvičit pro vlastní potěšení, udržení dobrého tělesného a duševního stavu a prodloužení života? Chcete v kolektivu sobě podobných přátel, kultivovat ty staletími prověřené jogové techniky, které mohou zpříjemnit a obohatit život moderního Evropana třetího tisíciletí?

Oddíl jógy SKV je vybaven pomůckami umožňujícími cvičit v souladu s metodou slavného současného indického učitele jógy B.K.S. Iyengara, která umožňuje brát ohled na individuální zvláštnosti cvičenců a vede k rychlému pokroku, zvýšení kloubní pohyblivosti a zlepšení držení těla i k větší duševní pohodě.

Cvičení je vhodné pro začátečníky i středně pokročilé, společné pro muže, ženy a dorost nad 12 let.
Doporučení Světové zdravotnické organizace WHO:
CVIČTE JÓGU - UŠETŘÍTE ZA LÉKY!

Další sporty v Sokole

Začněte u nás cvičit
Pronajměte si prostor na sport
Staňte se naším partnerem