T.J. Sokol Praha Královské Vinohrady

systema-prague@email.cz, tel. 608 544 904

webové stránky: http://systema-prague.com/

Popis

Systema je Ruské bojové umění (Russian Martial Art). V roce 2013 se naše škola stala oficiálním zástupcem bojového umění Systema v České republice.

Systema je složitý systém, který zahrnuje bojové umění a sebeobranné tréninky, tvrdy trénink, self-discipline a self-knowledge cvičení a snadne samoléčebné metody. My nabizime tvrde školení a výzvy, aby praktikující museli čelit samém sebe, pochopit sve obavy, omezení, motivaci a ego a být schopny jít dál. Tato zvláštní praxe zpočátku způsobuje obtíže pro mnohé. Trénink často klade ednotlivce do fyzických a psychických nepříjemností a situací. Během výuky se však dozvídáme zvláštní vzhled přirozeného dýchání, který pomáhá překonavat tyto momenty, učí je vydrži a ovládani. Tyto cviky lze snadno aplikovat ve stresových situacích venku. V každé osobě je obrovská síla, jen potreba vědět, jak ji získat a použít.Cvičení Systemy zlepšuje motoriku, koncentraci a přinášejí s sebou výrazné zvýšení životní síly.  Je vhodné pro muže i pro ženy všech věkových kategorií.

Nábor probíhá během celého roku.

Více informací na stránkách klubu Systema RMA Prague.

.

Začněte u nás cvičit
Pronajměte si prostor na sport
Staňte se naším partnerem