11_20240312_135017.jpg

Dětský karneval 2024

jako každý rok tak i letos pořádal sbor cvičitelů pro děti i jejich rodiče Dětský karneval na téma „Námořnický bál“ v neděli 25. 2. od 15.00 do 17.00.

Jako každý rok tak i letos pořádal sbor cvičitelů pro děti i jejich rodiče Dětský karneval na téma „Námořnický bál“ v neděli 25. 2. od 15.00 do 17.00.

Začínáme promenádou masek a představením, co jednotlivá maska představuje. Vždyť je přece jedno, že minulý rok tato maska byla za „princeznu“ a letos je za „mořskou vílu.

Tak jako na správném karnevalu děti tančí sami i s rodiči. Tanec je prokládán plněním úkolů na jednotlivých stanovištích: „skákáním z paluby do moře“, „chůze po palubě na rozbouřeném moři“, „kontrola majáku“, „krokodýlí řeka“, vázání „námořnických uzlů“ a další stanoviště.

Závěrem si hrajeme s nafukovacími balonky a velice oblíbený „padák“.

A konec, musí být sladká odměna z pirátské truhly. Je zajištěno drobné občerstvení pro všechny.

Děti i rodiče odcházeli velice spokojeni. To je pro cvičitele největší odměna. Moc děkuji všem cvičitelům, kteří se zasloužili za hladký průběh odpoledne, vždyť to začínáme připravovat od 13.00 hod a než vše uvedeme do původního stavu je 18.00. Ale už se zase těšíme na příští karneval.

Správný námořník umí šplhat.
Balónové moře