Mladší žákyně

Cvičení pro dívky ve věku 6-11 let.

62_20240926_100743.jpg

Věková kategorie 6-11 let
Čas cvičení pondělí 16:30-18:00
středa 16:30-18:00
Vedoucí za oddíl všestrannosti Zuzana Míková, Jana Matoušková

Vedoucí za družstvo Teamgym

Kateřina Chromá, Adéla Rybářová

Popis

Cvičení oddílu mladších žákyň je zaměřeno na všestranný rozvoj jednotlivce, jeho schopnost adaptace v kolektivu a smysl pro fair play. V hodinách se seznámí se základy SG, atletiky, cvičení na nářadí či s průpravou na míčové hry. V případě příznivého počasí probíhá hodina na přilehlém atletickém stadionu.

Žákyně se mohou účastnit župních přeborů (gymnastika, atletika, plavání).

Žákyně mají možnost 1× týdně navštěvovat bazén a každý rok je pro ně pořádán letní týdenní tábor a pro členky závodního družstva soustředění koncem srpna.

Družstvo Teamgym

Pro vybrané mladší žákyně je připraveno závodní družstvo Teamgym, což je moderní odvětví sportovní gymnastiky a soutěží se ve 3 disciplínách - skoky na malé trampolíně, pódiová skladba a akrobacie.
Pro závodní družstvo jsou prodloužené tréninky do 18:30.

Fotky a videa můžete sledovat na našem instagramovém profilu sokolvinohrady_teamgym

Naše úspěchy

• 1. Místo na přeboru ČOS ve všestranosti za rok 2024