4_20240304_204527.jpg

Sokolové opět v play-off florbalové Superligy

Druhý rok po sobě zvládli naši florbalisté postoupit do vyřazovacích bojů nejvyšší české soutěže - Livesport Superligy. V osmifinále je čeká soupeř z Liberce.

Sokolové zakončili základní část Livesport Superligy vítězstvím 9:6 nad Libercem. Zvládli tak generálku před osmifinále play off, které odehrají proti stejnému soupeři. Skvělým výkonem korunovaným hattrickem se blýskl Lukáš Trojáček. Předkolo play off startuje v úterý na severu Čech.

„Předpokládali jsme, že Liberec bude chtít vyzkoušet nové hráče i nový styl hry. Šli jsme do zápasu s velmi podobným principem. Nasadili jsme i všechny hráče z lavičky, vyzkoušeli si vícero variant. Může pro nás být psychickou výhodou, že jsme vyhráli, každopádně Liberec je obrovským favoritem nadcházející série,“ zhodnotil duel Jan Kapucián. Předkolo vyřazovací fáze odstartuje v úterý od 18 hodin na půdě soupeře, odveta se hraje ve čtvrtek od 18 hodin v hale na Vinohradech.